Orinda Huta e pranon: Jam shtatzënë

Edhe pse në media ishte shkruar disa herë për një shtatzëni të mundshme të Orinda Hutës, këngëtarja e kishte mohuar. Megjithatë ajo më së fundmi, mbrëmjen e së shtunës më 5 maj, në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” e pranoi para të gjithëve se ajo dhe Turjan Hyska presin një fëmijë.  Çifti e kurorëzoi lidhjen shumë vjeçare me martesë rreth një vit më parë.

Komentet

Përgjigju

Your email address will not be published.


*